Únor 2008

Šternberk 2008

10. února 2008 v 20:29 | yaris |  Cyklosrazy
Milý deníčku,
Musím se Ti, po delší odmlce, svěřit s dalším pěkným zážitkem.
Vloni v únoru se mi podařilo zahájit v Havířově novou, pěknou tradici a to setkání Cyklobandy mezi podzimním a jarním velkým srazem. Toto setkání, spojené s promítáním videa z minulého srazu, se tentokrát konalo ve Šternberku, v salónku místní restaurace zvané Magic bowling. Dnem D byla sobota 9. února. Pozvání, k mému velkému potěšení, přijali všichni členové Cyklobandy. Omluven byl pouze Martin ze zdravotních důvodů. Jako překvapení jsem na tajňačku pozval člověka, jehož myšlenka dala impuls, ze kterého vzešla krásná tradice srazů Cyklobandy a to Ládínka, zvaného Airline.
Sešlo se nás tedy 19 dospělých a 6 dětí. Z těchto 6 dětí se dvě, Barborka a Terezka staly členy Cyklobandy přirozenou cestou, a to tak že se prostě v cyklobandích rodinách narodily a aniž by mohly souhlasit nebo protestovat, staly se nedílnou součástí naší velké rodiny.
Mezi čtrnáctou a šestnáctou hodinou jsme se sjížděli, abychom krátce poté shlédli krátké resumé z Beskydského srazu, který v nás všech zúčastněných zanechal hluboké a nesmazatelné stopy.
Za jeho uspořádání tímto vyslovuji pořadatelům (Dr.Watson, JanHonza, Svačus a Zdeněk) ještě jednou velký a upřímný dík.
Po promítání jsme se odebrali k partičce bowlingu, při které nás chlapy veřejně zesměšnila Milka, neboť za předvedené výkony jsme si ani nic jiného nezasloužili.
Potom už jsme se věnovali diskuzím a debatám o všem možném. Vždyť jsme se už neviděli bez pár dní půl roku a to způsobilo u většiny zúčastněných docela velký absťák.
Pobyli jsme téměř 6 hodin, než se poslední účastnici rozjeli do svých domovů či přechodných ubytoven.
Ještě jednou všem díky za nádherné odpoledne a večer.
Za 3. měsíce "dovidenia v Súlove"
P.S. Několik fotografií z této podařené akce je ke shlédnutí ve stejnojmenné galerii.